Focus Room

Departman çalışma alanlarının verimini artırmak ve sağlıklı iletişim ortamları oluşturmak amaçlı tasarladığımız, yeni trend bölme sistemlerimizden Focus Room ile artık mekan içinde, sadece size ait ferah ve aydınlık bir ortam oluşturuyor, toplantı ve kısa görüşmelerinizi daha verimli hale getirecek çözümler sunuyoruz.

Odaklanma alanları da diyebileceğimiz bu sistemler, kalabalıktan izole olarak, tamamen işe yoğunlaşmanızı gerektiren zamanların kurtarıcısıdır.

Ofis düzenine yeni bir boyut kazandıran bu sistemleri; açık Focus Room veya cam bölmeli kapalı Focus Room alternatifleriyle hizmetinize sunuyoruz.

Esnek tasarım avantajlarıyla farklı dizayn ve mimaride şekillendirdiğimiz bu sistemlerin yan duvar bölmesini ahşap kaplama ile dekoratif hale getiriyor; kapalı olacaksa, giriş ve ön bölme alanını tamamen boydan boya cam paneller ile destekleyerek, aydınlık ve ferah bir çalışma ortamı hazırlıyoruz.

Dizaynlarımızı tamamen beklentiler doğrultusunda yönlendiriyoruz. Sektörün ve mekanın dekorasyonunu da göz önünde bulundurarak, ofis ile bütünlük sağlamanın yanı sıra bağımsız bir departman oluşmasına yardımcı olacak şekilde ön tasarımını yaptığımız Focus Room’ların uygulama ve montaj aşamasını gerçekleştiriyoruz.

Tamamiyle mini profilli bir ofis görünümündeki Focus Room’ları, dilediğiniz ofis mobilyalarına ile dekore edebilir, odaklanma alanınızı en etkili şekilde kullanabilirsiniz.