Ahşap Kapılar:

Mekânlar arası geçişi sağlayan kapılar, dekoratif görünümleri ve fonksiyonlu yapılarıyla alanların tamamlayıcı ögeleridir. Kapılar, gizlilik ve güvenliğin sağlanması açısından da önemli bir yere sahiptirler. Mimari açıdan ortama zenginlik kattığı gibi farklı model ve tasarımlarıyla da her zevke hitap edecek alternatifler oluşturulabilmektedir. Geçiş alanının kapasitesine bağlı olarak, özel ölçü ve ebatlarda, tek kanat veya çift kanat olarak projelendirilebilirler.

Hastane, otel, okul, konferans salonu ve ofisler için kullanım yerleri ve amaçlarına uygun olarak; 

Melamin, laminat, MDFLAM, doğal ahşap, lake veya kompakt malzemeden imal edilirler.

Ahşap / alüminyum kasalı ve pervazsız olarak imal edilebilen kapılarımız kullanım yerine bağlı olarak, yangın dayanımlı (30’, 60’, 120’) ve ses izolasyonlu (30 db, 42 db, 60 db) olarak imal edilebilmektedirler.  

 

Aluminyum Kapılar:

Oldukça geniş bir uygulama alanına sahip, dünyanın en eski madenlerinden biri olan alüminyum, kolay uygulanabilir özelliği ile iç ve dış mekan kapı ve pencere  çözüm leri için öncelikle tercih edilmektedir.

Alüminyum Kapı olarak iç ve dış mekan da korozyon ve olumsuz hava koşullarına dayanıklı ile tercih edilmektedir.

Katlanır Alüminyum Kapı, Sürgülü Alüminyum Kapı, Döner Alüminyum Kapı çeşitli şekillerde, tek kanat ve çift kanat olarak imal edilirler.

Boyut ve model sınırlandırması olmayan, uygulanacağı alanın mimarisine göre istenilen ölçülerde tasarlanarak üretim ve montajı yapılabilen bu ürün ekonomik ve ergonomik yapısı ile projelere değer katmaktadır.

Bina giriş kapısı, yangın kapısı ve iç mekan ların herhangi bir bölümünün kapısı olarak tasarlanabilen alüminyum bir o kadar da dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile geçmişte olduğu gibi bugünde önde gelen kapı malzeme seçenekleri arasında yer almaktadır.