Sistem kalınlığı
100 mm
Derz detayı
Yatayda ve düşeyde kusursuz 6 mm derz
Sistem ağırlığı
Yaklaşık 35 kg/m2
Boyutlar
Mimari tasarım konseptine bağlı olarak özel en ve boyda üniteler 
(standart tek parça ünite boyutu max. 1.000 x 3.000 (h) mm)
Konstrüksiyon
Düşey duvar organizasyonu için slotlu galvanize çelik dikme (DIN EN 10327, DIN EN 10143) ya da alüminyum dikme (EN 15088) alüminyum zemin ve tavan profili (EN15088)
Camlı Ünite
Fabrika ortamında toplanmış gizli alüminyum çerçeve üzerine cama özel yapıştırma tekniği uygulanan monoblok ünite. Tek camlı cam profili kenarına hizalanmış 6 mm düz/temperli/lamine camlı. Çift camlı 2x6 mm temperli/lamine camlı
Cam yüzeyi
Film kaplı cam, boyalı cam, extra clear cam
Alüminyum yüzeyi
E6/EV1 natürel eloksal, renkli eloksal 
Jaluzi
Manuel ya da elektrik kumandalı 2 cam arası ortalanmış 25 mm genişliğinde yatay şeritler
Dolu panel
18 mm suntalam ya da MDF formaldehit emisyonu sınıfı E1 (opsiyonel B1 sınıfı MDF ya da A1 sınıfı özel plaka)
Dolu panel yüzey
Doğal ahşap kaplama, melamin, HPL laminat, kumaş, boyalı yüzey cam, çelik alüminyum, mıknatıslı, lake, projeksiyon ekranı, 3 boyutlu ya da akustik yüzeyli
Yalıtım
60 mm kaya yünü, yoğunluk 52 kg/m3 (A1 sınıfı) 
Kapı kasası
Önceden fabrika ortamında toplanmış 2,4 mm kalınlığında 25 mm alüminyum çerçeveli kapı ünitesi (kapı kanadı ve kilit üzerine takılmış)
Kapı kanadı
Ahşap kapı kanadı ya da cam kapı kanadı

Ahşap kapı kanadı: Kanat kenarları sert ağaç üzeri natürel cilalı 40 mm ahşap kapı kanadı (doğal ahşap, HPL laminat, MDFlam kaplı ya da lake).

Cam kapı kanadı: 10 ya da 12 mm temperli camlı kapı kanadı ya da 5+5 mm lamine temperli camlı kapı kanadı

Kapı aksesuarları
Mimari tasarım konseptine ve mekân için belirlenen güvenlik düzeylerine göre değişmektedir (Standart barelli kilit, paslanmaz çelik ya da alüminyum kapı kolu).
Zemin ayarlama
Çelik zemin ayarlayıcı kullanılır.
Bölme duvar konsepti
Mekân (okul, hastane, ofis, otel, restoran, banka, kongre & toplantı alanı) fonksiyona göre değişmektedir.
Seçenek
Bölme duvar tavana kadar ya da üzerinde herhangi bir çelik taşıyıcı sisteme ihtiyaç duymayan bir seperatör sistemi olarak kullanılabilir.

 

F100 sistemi, 10 mm kalınlığında tek ya da çift camlı geliştirilmiş flush camlı görünümü ve gizli alüminyum cam çerçevesi ile ses yalıtımlı strüktürel camlı bölme duvar sistemidir.

Kalıcı yapıştırma tekniği uygulanan cam yapıştırma UV dayanımlıdır. Çift camlı monoblokların fabrika ortamında toplanması camın iç yüzeyinde leke ve toz kalmasını engellemektedir. Cam, gizli alüminyum çerçevenin üzerine özel bonding yöntemi ile yapıştırılmaktadır.

Camlı monoblok birleşimlerinde ve monoblok kapı kasası birleşiminde çelik ya da alüminyum dikme profili kullanılmaktadır. Gelişen inşaat teknolojilerinin sağlamış olduğu olanakları kullanarak, camın alüminyum üzerine yapıştırılmasıyla şeffaflığı maksimize edip mekânlara görsel bütünlük sağlanmaktadır. Alüminyum çerçevenin camın arkasına gizlenmiş olması, yalın ve modern bir görüntü oluşturmaktadır.