Yoğun ziyaretçi kabul eden restoranların, rahat hizmet verebilmesi ve mekânı daha verimli kullanabilmesi için fonksiyonel restoran mobilyalarına ihtiyaç vardır.

Mekânın tercih edilmesi ve firma kimliğini ortaya koyabilmesi, iç mimari tasarımın özenli ve marka kimliğine uygun yapılmasından geçmektedir. Bu konuda alanında uzman mimarlar ve temsil ettikleri firmalar, en uygun tasarımı ve yerleştirme planını gerçekleştireceklerdir. Bize düşen; planlandığı gibi, restoranları albenisi yüksek, şık ve gösterişli alanlar haline getirmek, müşterilerin ve restoran çalışanlarının rahat vakit geçirebilecekleri ortamlarda olmasını sağlamaktır.

Ahşabın işlenebilir, dekoratif özelliğinden yardım alarak, çeşitli fonksiyonlarda kullanılabilecek bölmeler ve modüler sistemler meydana getirerek alanları daha zengin bir görünüme kavuşturmaktayız.

Hareketli ya da sabit olarak tasarladığımız ahşap bölmelerimiz, kimi zaman dekoratif bir raf, kimi zaman da alanları birbirinden ayıran bir bölme vazifesi görmektedir.

Ahşabın bu fonksiyonel ve ergonomik yapısı sayesinde restoranlarda hem işlevsel hem de estetik çözümlere imzamızı atarak farklı desen ve modellerle de ortamın havasını ısıtacak tasarımları hayata geçirmekteyiz.