Mimarlarımızın ofisleriniz için yaptığı tasarımlar, hareketli ve sabit mobilya projeleri ile fabrikamızda hayat bulmaktadır.

Ofis ortamlarınız sıcak, fonksiyonel ve tasarım odaklı bir görünüme kavuşurken aynı zamanda çalışanlarınızın performansını da maksimum seviyeye çıkaracak Alnowood sabit ve hareketli mobilya alternatiflerimiz ile hayalleriniz ofisinizin içinde hayat bulacaktır.

Doğal ahşap ve metal profillerle tasarladığınız dolap, banko, raf, keson, etajer ve kitaplıkları ofisinizin kullanım amacına uygun ve ofisinizin tarzını yansıtacak biçimde hayata geçiriyoruz. Ofisinizin iç mimari tasarımına uyumlu olacak şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

Mimarlarımız projelerinizi hazırlarken ‘’alanı nasıl daha verimli şekilde kullanırız?’’, ‘’her bir bölümü değerlendirerek nasıl hizmet ortamına katarız?’’, ‘’departmanın motive ve etkileşim içinde çalışabilmesi için nasıl çözümler ortaya koyarız?’’ gibi düşünceler üzerine çalışarak, bu soruların cevapları ışığında hazırladıkları uygulama projelerini çağdaş bir şekilde fabrikamızda hayata geçirmektedir.

Kaliteli malzeme, profesyonel işçilik, hızlı teslimat avantajlarımız ile ofislerinizi baştan yeniliyoruz. İşyerlerinizde sizi ve hizmetinizi yansıtacak mobilyalarla buluşturuyoruz.