• Altınbölme olarak, ıslak hacimlerde WC kabinlerini Cubicle kabin bölme sistemleri ile projelendirip ayırıyoruz.
  • Cubicle kabin bölme sistemleri ile kabinlerinizi 12 mm’den 40 mm’ye, hatta 100 mm kalınlığa kadar, yer tasarrufunun yanı sıra tuğla, sıva ve seramik işçiliklerinden tasarruf ederek 12 mm kompakt laminat kabin veya 6+6 lamine cam opsiyonları ile projelendirip bölebiliriz.
  • Daha özel ve kişiselleştirilmiş çözümler için 40 mm ve 100 mm sistemlerimizle dilerseniz HPL teknolojisini kullanarak kompakt laminat sistem veya boyalı cam tercihinizle, daha izole, güvenilir ve estetik sistem alternatiflerimizi kapsayan bir projelendirme yapabiliriz.

Cubicle kabin bölme sistemlerinin tamamında, panel veya cam renginin yanı sıra dilediğiniz renk ve sistem kombinasyonunu uygulama olanağınız bulunmaktadır. Altınbölme Cubicle kabin bölme sistemleri ıslak hacim alanlarında farklılık oluşturmakla beraber, hijyenik ferah alanlar elde etmenize yardımcı olur.

Altınbölme sistemleri ile ihtiyacınıza uygun ekonomik, kişiselleştirilmiş ve hijyenin ön planda olduğu özel çözümler ile hizmet alabilirsiniz.

Islak hacim sektöründeki firmaların aksine, Altınbölme ekipleri olarak proje ve imalat safhasından, montaj ve uygulama noktasına kadar hizmet vermekte, kalite standartlarımız ve prensiplerimizden hiçbir noktada ödün vermemekteyiz.