Çok yönlü, Fonksiyonel ve Esnek

Tamamen çok yönlülük sağlayan ofis bölme sistemleri, çerçevesiz camlı bölmeler ve ekranlar, yerinden çıkarılabilir ve sökülebilir ofis bölme sistemleri temini ve kurulumunda uzmanız.

Müşterimizin ihtiyaçları ve gereksinimleri zaman içinde değiştikçe, herhangi bir tasarım veya proje spesifikasyonuna uyacak, geniş ve çeşitli bölme ürün yelpazesi sunmanın yanı sıra, benzersiz stil, tasarım ve özelliklerine göre uzman bölümler ve bölme odası sistemleri imal ediyoruz.

Akıllı Bölmeler Mobil Bölme

Taşınabilir ofis bölmelerimiz, ofis alanınıza fazladan boşluk veya bölüm alanı eklemek için hızlı ve kolay bir yoldur. Ofis bölmelerimiz kalıcı olabildiği gibi, tek veya çift camlı pencere seçenekleriyle yapılandırılabilir, yangın ve ses performansı için optimize edilebilir. ile. Esnek, ahşap, lamine veya cam kapı seçenekleri ile, ofis bölme sistemlerimiz hızlı bir şekilde kurulur ve kullanıma hazır hale gelir. Minimum onarımla, hasarsız ve kolayca yerinden çıkarılabilir. Bölme panelleri açılı, renkli veya dokulu cam kullanılarak da tasarlanıp üretilebilmektedir.

Ahşap Bölme Sİstemleri Çerçevesiz Cam Bölme