Çerçevesiz bölme ürün yelpazemiz, tamamen camdan oluşan kapılar ve cam bölmelerin genel estetiği ile işyerinizin işlevselliğini artıran, şık ve minimal bir çalışma ortamı sağlar. Geniş ürün yelpazesi cam konfigürasyonunda uyarlanabilir seçenekler sunar.

Çerçevesiz ofis cam bölme

Çerçevesiz cam bölmeler, camın çalışma alanınıza sağladığı şeffaflık, günışığından faydalanma, çok yönlülük, verimlilik, yerden tasarruf ve düşük sahip olma maliyeti gibi avantajlara sahiptir. Cam bölme sistemleri çok çeşitli minimalist tasarım ve konfigürasyonlarda gelir, böylece projenizin işlevsel ve estetik gereksinimlerine en uygun sistemi seçebilirsiniz.

Çerçevesiz cam duvar panelleri, üst ve alt alüminyum yatay raylara tutturulmuş cam bloklardan üretilir. Işığın girmesine izin verir ve alanı yeniden yapılandırma esnekliği sağlar. Çerçevesiz terimi, dikey bir çerçeve elemanı bulunmamasından dolayı kullanılmaktadır. Cam kenarları pürüzsüz bir sonuç için cilalanmıştır.

Kenarların temas etmemesi için paneller arasında boşluk bulunmaktadır. Boşluğun boyutu, cam toleranslarına bağlı olarak değişir. Düz çizgiler, değişken açılı köşeler ve hatta bir yöne eğimli organik şekiller kullanarak çok çeşitli çerçevesiz cam bölme tasarlanabilir. 

Bölme Sistemleri

AB MINIMAL

Bölme Sistemleri

AB TWIN

Cam Bölme Teklif & Bilgi Formu

Aşağıdaki formu doldurarak projeniz hakkında bizi bilgilendirin. Size en uygun çözümlerle geri dönelim.