Hareketli Bölme

Hareketli / Akustik, Mobil Bölme Sistemleri

Hareketli Bölme Sistemleri çalışma prensibi olarak sadece tavandan bağlantılı gizli ray sistemi ile hareketini sağlamaktadır. Zeminde herhangi bir bağlantı sağlanmadan konumlanmasını tamamlayan bir sistemdir.

Hem bugünün hem yarının ihtiyaçları için: Hareketli Bölme Sistemleri

Günümüzün daha açık ortamlarındaki ekipler, erişimi kolay özel alanlara veya gizliliğe ihtiyaç duyar. Hareketli bölmeler bu gereksinimleri karşılamanızı sağlar.

Değişen ihtiyaçlarınızla göre duvarlarınızı hareket ettirin.

Entegre, modüler duvarlar ve mimari çözümler çalışma alanınızın gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için talep esnekliği sağlar.

Cam paneller veya kat pencereli masif paneller görsel anlamda uygun gizlilik seviyesini seçmenize izin verir. Cam seçeneklerimiz ve çeşitli ışık geçirgenlik seviyeleri istenen gizlilik seviyesini ve estetik görünümü elde etmenizi garanti eder. Yeni akıllı ofis teknolojilerimiz işyerinde saydamlığı teşvik eden, açık ve net görünümü korurken, ekranları gizlemek için cam duvarlara eklenebilir. 

Mobil Hareketli Bölme Sitemleri

Altınbölme hareketli bölme sistemleri size alanlarınızı daha fonksiyonel kullanma imkanı sunar.

Otellerin, kongre merkezlerinin, iş merkezlerinin, kamu ve eğitim kurumlarının, eğlence merkezlerinin; konferans salonları, toplantı salonları, sergi salonları, düğün ve organizasyon salonları, eğitim salonları ve ofislerine kadar, her sektörden gereksinim duyulan her ortam için esnek, fonksiyonel ve üst düzey çözümler sunmaktadır.

Harfeketli bölmeler dilediğiniz zaman hızlı ve kolay bir şekilde büyük bir alanı birden fazla alana bölmenizi sağlar.

Harfeketli bölmeler örneğin, 500 kişi kapasiteli bir konferans salonu; 350 ve 150 kişi kapasiteli iki salon haline getirilebilir. Büyük bir konser salonu veya düğün salonu aynı anda gerçekleştirilecek aktiviter için bir orta ölçekli ve iki küçük ölçekli salon haline gelebilir. Hareketli bölmeler yemekli organizasyonlar için büyük salonlar kokteyl ve yemek salonu olarak ayarlanabilir ve bu örnekler çoğaltılabilir.

Mobil Hareketli Bölme Sitemleri
Mobil Hareketli Bölme Sitemleri

Altınbölme, hareketli bölme projelerinize özel yükseklik, ses yalıtımı ve yangın geciktirme ve dayanım özellikleri ile çözümler sunabilmektedir.

Kullanıcılarımız  taleplerine uygun ölçülerde tasarlanan hareketli bölme sistemleri, ahşap kaplama, melamin, vinil, kumaş, ayna, duvar kağıdı ve cam gibi tasarlanan  alanların rengine ayak uyduracak çeşitlilikte seçenekler ile yenilikçi tasarımların çözüm ortağı olmaktadır.

Altınbölme hareketli bölme sistemleri konumlandırma esnasında sarf edilecek  eforu sıfıra yaklaştırmayı hedefler. Bunun için yenilikçi aksesuarlar kullanılarak üretim ve montajı yapılır. Sonuç olarak devasa bir alan çok kısa bir zamanda birden fazla alana kolayca bölünmüş olur.

Hareketli Bölme Sistem Özellikleri

Hareketli Bölme Duvar Sistemi; eğilmeye dayanımlı ve kaynaklı çelik gövde yapı profiller ile sisteme uygun özel Alüminyum profiller, askı elemanları ve çok yönlü hareket edebilen makaralarla tavan kotunda yer alan ve gereksinime göre alüminyum veya çelik raya asılarak, birbirinden bağımsız olarak hareket edebilen ve belirli bir yerde stoklanabilen 100mmkalınlıkta ortası camlı ve/veya tamamı dolu modüllerden oluşan bir sistemdir. 

  • E1/V20 kalitede, çift yönlü olarak gövde profiline asılan melamin panellerden oluşan modüllerin, birleşim yerlerin de içbükey ve dışbükey eloksallı alüminyum profiller (faturalı birleşim erkek-dişi), birbirini karşılamakta ve manyetik şerit bantlar epd fitiller ile birleşim desteklenmektedir.
  • Panellerin iç kısmı, talep edilen ses yalıtımına göre kaya yünü dolgulu olup, modülün iç bölgesinde bulunan çift makaslı sistem veya eksantrik krank kolu ile kumanda edilerek, kriko mantığında çalışıp, modüllerin üst ve alt hatlarında yer alan siyah eloksal alüminyum yalıtım bantlarını aşağı yukarı hareket ettirerek, yüzeye 2000 N güç uygulamak suretiyle, ses yalıtımı sağlayarak ayakta durabilen bir sistemdir.
  • Sistemin, yangın dayanımı, ses yalıtımı, TÜV, ISO kalite güvence sistemi ve sağlamlık sertifikaları bulunmaktadır.
Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, Özellikleri, Kullanımı, Avantajları

Projeniz mi var?

Daha verimli ve modern çalışma alanlarına sahip olmak, projenizi nasıl detsekleyeceğimizi ortaya çıkarmak için hemen bugün bizimle iletişime geçin.

Projem Var

Hareketli Bölme Ürünleri

Hareketli Bölme Ürünleri

Hareketli Bölme Ürünleri

Eğitim Kurumları

Hareketli Bölme Ürünleri

Eğlence Merkezleri

Hareketli Bölme Ürünleri

Fuar Alanı Hareketli Bölme