Mobil Bölme

Hareketli / Akustik Bölme Sistemleri

Hareketli / Akustik Bölme Sistemleri çalışma prensibi olarak sadece tavandan bağlantılı gizli ray sistemi ile hareketini sağlamaktadır. Zeminde herhangi bir bağlantı sağlanmadan konumlanmasını tamamlayan bir sistemdir.

Mobil Hareketli Bölme Sitemleri

ALNOWALL  Hareketli bölme sistemleri size alanlarınızı daha fonksiyonel kullanma imkanı sunar.

Otellerin, kongre merkezlerinin, iş merkezlerinin, kamu ve eğitim kurumlarının, eğlence merkezlerinin; konferans salonları, toplantı salonları, sergi salonları, düğün ve organizasyon salonları, eğitim salonları ve ofislerine kadar, her sektörden gereksinim duyulan her ortam için esnek, fonksiyonel ve üst düzey çözümler sunmaktadır.

Dilediğiniz zaman hızlı ve kolay bir şekilde büyük bir alanı birden fazla alana bölmenizi sağlar.

Örneğin, 500 kişi kapasiteli bir konferans salonu; 350 ve 150 kişi kapasiteli iki salon haline getirilebilir. Büyük bir konser salonu veya düğün salonu aynı anda gerçekleştirilecek aktiviter için bir orta ölçekli ve iki küçük ölçekli salon haline gelebilir. Yemekli organizasyonlar için büyük salonlar kokteyl ve yemek salonu olarak ayarlanabilir ve bu örnekler çoğaltılabilir.

Mobil Hareketli Bölme Sitemleri
Mobil Hareketli Bölme Sitemleri

ALNOWALL, projelerinize özel yükseklik, ses yalıtımı ve yangın geciktirme ve dayanım özellikleri ile çözümler sunabilmektedir.

Kullanıcılarımız  taleplerine uygun ölçülerde tasarlanan ALNOWALL hareketli bölme sistemleri, ahşap kaplama, melamin, vinil, kumaş, ayna, duvar kağıdı ve cam gibi tasarlanan  alanların rengine ayak uyduracak çeşitlilikte seçenekler ile yenilikçi tasarımların çözüm ortağı olmaktadır.

ALNOWALL  Hareketli bölme sistemleri konumlandırma esnasında sarf edilecek  eforu sıfıra yaklaştırmayı hedefler. Bunun için yenilikçi aksesuarlar kullanılarak üretim ve montajı yapılır. Sonuç olarak devasa bir alan çok kısa bir zamanda birden fazla alana kolayca bölünmüş olur.

Hareketli Bölme Sistem Özellikleri

ALNOWALL  Hareketli Bölme Duvar Sistemi; eğilmeye dayanımlı ve kaynaklı çelik gövde yapı profiller ile sisteme uygun özel Alüminyum profiller, askı elemanları ve çok yönlü hareket edebilen makaralarla tavan kotunda yer alan ve gereksinime göre alüminyum veya çelik raya asılarak, birbirinden bağımsız olarak hareket edebilen ve belirli bir yerde stoklanabilen 100mmkalınlıkta ortası camlı ve/veya tamamı dolu modüllerden oluşan bir sistemdir. 

  • E1/V20 kalitede, çift yönlü olarak gövde profiline asılan melamin panellerden oluşan modüllerin, birleşim yerlerin de içbükey ve dışbükey eloksallı alüminyum profiller (faturalı birleşim erkek-dişi), birbirini karşılamakta ve manyetik şerit bantlar epd fitiller ile birleşim desteklenmektedir.
  • Panellerin iç kısmı, talep edilen ses yalıtımına göre kaya yünü dolgulu olup, modülün iç bölgesinde bulunan çift makaslı sistem veya eksantrik krank kolu ile kumanda edilerek, kriko mantığında çalışıp, modüllerin üst ve alt hatlarında yer alan siyah eloksal alüminyum yalıtım bantlarını aşağı yukarı hareket ettirerek, yüzeye 2000 N güç uygulamak suretiyle, ses yalıtımı sağlayarak ayakta durabilen bir sistemdir.
  • Sistemin, yangın dayanımı, ses yalıtımı, TÜV, ISO kalite güvence sistemi ve sağlamlık sertifikaları bulunmaktadır.

Hareketli Bölme Sistemleri

Hareketli Akustik Bölme Sistemleri

Hareketli Bölme Sistemleri

Eğitim Kurumları

Hareketli Bölme Sistemleri

Eğlence Merkezleri

Hareketli Bölme Sistemleri

Konferans Salonları