Kreatif Depolama Sistemleri

Ofis Arşivleme

Ofisinizin her ayrıntısı Alnowall’ın tasarımlarının bir parçasıdır. En iyi sonucu almanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, teslimattan montaja kadar, size yardımcı olacak çeşitli hizmetler sunuyoruz.

ALNOWALL Business

Çalışanların en çok zaman geçirdiği ofis masaları

Slogan: Aranızdaki duvarları kaldıralım

İlgili Sayfa Teklif Alın veya İletişim

Ürün Grupları

İlham verici çözümler

İşyerinizde daha iyi bir çalışma yaşamı için yer açmanıza yardımcı olacak birçok yeni ürünümüz ve yeni fikirlerimiz var. Alnowall ile İşyerinizi şık ve pratik bir şekilde tasarlamanın ne kadar kolay olduğunu görün.

Ürünler

Özel Ürünler

Otel Mobilya

Kapı Sistemi Ürünler

Fotoselli Kapılar

Hareketli Bölme Ürünleri

Eğitim Kurumları

Islak Hacim Sistemleri

Pisuvar Bölücü Sistemler

Kapı Sistemi Ürünler

Cam Kapılar

Bölme Sistemi Ürünler

AB BONDING CLIP-IN

Islak Hacim Sistemleri

Soyunma Dolapları

Ahşap Bölme Sistemleri

Bu doğal his için harika, ahşap bölmeler ofiste sıcaklık ve daha geleneksel bir görünüm yaratır. Ahşap bölme sistemlerimiz Meşe, Akçaağaç, Ceviz, Kayın, Sapelli veya boya terbiye için astarlanmış çeşitli katı ahşap yüzeylerde ısmarlama masif ahşap üretmektedir. Alternatif olarak ve kullanıma hazır bir ürün olarak, masif duvarlar için çelik çerçeve bileşenlerinin eklenmesi ile kaplama, kereste ve MDF’nin birleşiminden oluşan, esnek duvarlar ve tasarlanmış bir yeniden yerleştirilebilir sistemin güvencesi sağlayan kompozit bir ahşap bölme sistemimiz var .

Yeni mevcut, standart olarak kolayca temin edilebilen bir alüminyum sistemimiz var ve daha sonra çok sayıda ahşap renkli, dokulu veya desenli kaplamaya uyacak şekilde folyo malzemeye sarıyoruz. – ısmarlama bölümleme sistemi bölümümüzü inceleyin.

Masif ahşap, kompozit veya suni ahşap sistemleri olsun, çoğu bölme sistemlerinde olduğu gibi, yangın ve ses performansı için de belirlenebilir ve tek veya çift camlı seçenekler için, güneşlikler ve film belirtileri, masif ahşap kapılar ve çerçeveler, ahşap kaplama veya lamine kapılar ve cam kapılar – çerçeveli veya çerçevesiz.