Otel Mobilya

İç Mimarlık kelime anlamıyla mekan tasarlama işidir, bu bağlamda dünyanın en eski mesleği olarak kabul edilen mimarlık, barınmak ve doğa şartlarından korunmak için mekan ihtiyacı duyan insana hizmet eder.Sahip olunan bu bilinçle, konusunda profesyonel mimar ve iç mimarlardan oluşan teknik ekibimiz ve en son trendleri takip eden yaratıcı tasarım ekibimiz, tüm projelerimizde bu anlayışla çalışır. Mekanı bütün olarak algılayıp çözme mantığında, dekorasyon ve ornamentasyondan uzak, detay ve anlatımda zengin bir tasarım dilini benimsemiş ofis, mekansal tasarımın gerekli olduğu her alanda faaliyet göstermektedir. Her yeni projesini, projesinin konumlandığı alandaki sıradanlığı bozmak için yeni bir fırsat olarak gören ofis, tasarladığı detay ve formları ise , uygulamada bire bir sahaya aktarabilen deneyime sahiptir. Bütün algısını bozmayan tasarımları benimseyen ofis, her projesinde, bir öncekinden daha yenilikçi olma çabasındadır.

Kategoriler:
Devamını oku

Konferans Ve Toplantı Salonu

Yaşanan ortamda istenmeyen seslerden arınarak gürültünün zararlı etkilerinden korunmak, gürültülü alanlardan çevreye yayılan sesi azaltmak ve Düğün Salonları, Toplantı Salonları ve Konferans salonları gibi mekanlarda uygun kullanım koşulları oluşturmak amacı ile yapılan uygulamalardır Akustik Ses Yalıtımı Sistemleri. Sesin ortamdaki yayılmasını kontrol altına almak ses yalıtımındaki en önemli amaçtır.. Ses bir ortamda yayılırken önüne bir engel çıktığı zaman, diğer fiziksel olaylar gibi davranır. Yani sesin bir bölümü çarparak geri yansır. Bir bölümü önünde bulunan engel tarafından yutulur. Bu seslere müzik sesleri, konuşma sesleri örnek olarak gösterilebilir. 

Kategoriler:
Devamını oku

Hastane Mobilya

Sağlık sektörüne özel ürünlerimiz hem hasta güvenliği hem de sürdürülebilirliğe odaklı mobilyaların hasta sağlığını, personel desteğini ve sağlık tesislerinde kaynak sorumluluğunu geliştirmede oynayabileceği rolü geniş bir bakış açısıyla ele almaktadır. Yöneticilerin tesislerinde mobilya satın alma, bakım ve değiştirme konusunda karar vermek için kullanabilecekleri kanıta dayalı bir tasarım kontrol listesi sunabiliriz. Tasarımcılar veya mimarlar, sağlık tesisi müşterileri ile iletişim kurmada kontrol listesini yararlı bulabilirler. Üretimimiz bölme sistemleri, akıllı ofisler, çeşitli mobilyalar, sandalyeler, kanepeler, masalar, mobilya sistemleri ve ankastre mobilyaları (hasta yatakları veya tıbbi arabalar hariç) içerir.

Kategoriler:
Devamını oku