Çalışma Alanı Analizi

İşyeri Optimizasyonu

Office uyum Projeleri

Ofis için doğru atmosferi yaratmak, müşterilere profesyonel bir imaj aktarmanın anahtarıdır. Projelerimizin temel amacı tüm alanlarda en yüksek kalitede bir kaplamadır. İşçilik kalitesi, deneyimimizden ve mükemmel sonuçlar elde etmek için tasarladığımız detaylardan dolayı ortaya çıkar. 

Aranıza duvar örmeyin

Ofis yerleştirme irili ufaklı olsun olmasın, özel ekibimiz her zaman üstün hizmet sunmayı garanti eder. Altınbölme, ofis donanımı, ofis bölmeleri, ofis tadilatı, tavanlar, doğrama ve yıkım gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Ois Yenileme

Ürün Grupları

Ofis Yenileme

Kurumunuzu ofis tadilatı ile modernize ederek işletmeniz için profesyonel bir imaj yaratın. Zaten sahip olduğunuz alanı genişletin, daha verimli hale getirin.

Yeni bir Ofis veya Tadilat

Alçıpan bölmeler veya duvarlar, kereste kaplama, kumaş, metal, cam, katlanır – statik veya hareketli ofis bölmeleri için gereken malzemeleri seçmede yardımcı olabiliriz. Kavisli bölme, toplantı odaları için ses yalıtımlı bölme duvarı, ofis mutfağı ve tuvalet alanı bölmeleri, cam bölme veya iş istasyonu bölme panelleriyle tam işletmenize göre modern bir ofis tasarlayalım.

Ürünler

Bölme Sistemleri

AB TWIN

Hareketli Bölme Sistemleri

Hareketli Bölme Sistemleri

Hareketli Bölme Sistemleri

Fuar Alanı Hareketli Bölme

Kapı Sistemleri

Akustik Kapılar

Kapı Sistemleri

Cam Kapılar

Kapı Sistemleri

Ahşap Kasalı Kapılar

Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapılar