Metropollerde yaşayan insanların doğa ile bütünleşmesinde ahşabın çok önemli bir rolü bulunmaktadır.

Ahşap, kusursuz görünümlü işlevsel, uzun ömürlü ve estetik olarak iç mekânlar için kullanıldığında, doğanın hayatımıza taşınmasında büyük bir rol oynamaktadır.

Sabit ve hareketli mobilyalar yanında; mobilya duvar kaplama ve mobilya tavan kaplama uygulamaları ile doğanın sıcaklığı ve şıklığı hayatımıza taşınıyor.

Ahşap; karakteristik özelliğe sahip, sıra dışı ev, ofis ve diğer kapalı alanlar için mutlaka seçenekler arasında olması gereken bir malzemedir. Tavan ve duvar kaplamaları, renk ve desen çeşidi ile yaşam alanlarına değer katmasının yanı sıra mekânların daha sıcak ve sevimli hale gelmesinde de önemli bir görev üstlenmektedir.

Isı ve ses yalıtımı özellikleri kazandırılabilen ahşabın masif, lamine, MDF, sunta, kompakt laminat formlarında kullanılmasıyla yapılan tavan ve duvar mobilya kaplama uygulamalarında beklenen sonucun alınabilmesi mümkündür. Burada esas olan projelendirme ve uygun malzemenin seçilmesidir. Bundan sonrası uygulama ekibinin deneyimine, ahşaba hâkimiyetine ve işleme becerisine kalmaktadır.

Bizler tecrübeli, güler yüzlü, çalışkan ekibimizle beraber; müşterilerimize, kendilerini doğanın ortasında hissettiren kokusu ve verdiği sıcak his ile sıra dışı bir tercih olan mobilya kaplama seçeneklerini sunuyoruz.