1988 yılında ,Bursa’da kurulan Altınbölme, özel projelerde ürün geliştirme, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri vermeye başladı. Sektöründe 28.yılını dolduran Altınbölme, özel ve kurumsal projelerde, akustik malzeme çözümleri,modüler ofis bölmeleri, hareketli akustik bölmeler, butik ahşap ofis mobilyaları konusunda sektördeki lider kuruluşlar arasına girmiştir. 2010 yılında Alman Abopart GmbH & Co. KG firması ile çözüm ortaklığı anlaşması imzalanmıştır. Bu ortaklık ile Altınbölme, Abopart’ın Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu distribütörlüğünü alarak, Alman teknolojisi ve disiplini ile üretimlerine devam etmektedir.

Ahşap, bölme duvarın ayrılmaz bir parçasıdır. Altınbölme bunu göz ününde bulundurarak bünyesine ahşap tesisini ilave etmiş ve üretim bandını genişletmiştir.
Bununla beraber, Altınbölme; kapı çeşitleri, akustik panel, ofis mobilyası ve butik ahşap imalatlarında vazgeçilmez tercih olmaya devam etmektedir.

Kalitenin tecrübeye sabit olarak sürekli iyileştirildiği sistemlerimizde; “Aranıza Duvar Örmeyin” sloganı ile çıktığımız bu yolda, projelerinizi yenilikçi tasarımlar ve hızlı uygulama yöntemleri ile geleceğin mimarisine taşıyoruz. Kalite, fonksiyonellik, hayal gücü ve rekabetçilik. Bu kavramlar eşliğinde Altınbölme ülke çapında geldiği noktaya ilave olarak Ankara ve Tehran (İran) merkez ofisleri ile Ortadoğu’da da önemli projelere imza atmaya devam etmektedir.