1988 yılında Bursa’da kurulan Altınbölme; özel projelerde ürün geliştirme, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri vermektedir. Sektörde 34. yılını dolduran Altınbölme, özel ve kurumsal projelerde; akustik malzeme çözümleri, modüler ofis bölmeleri, hareketli akustik bölmeler ve butik ahşap ofis mobilyaları alanında sektördeki lider kuruluşlar arasında yer almaktadır. 
 

ofis-hkk

Ahşap, bölme duvarın ayrılmaz bir parçasıdır. Altınbölme bunu göz önünde bulundurarak bünyesinde ahşap tesisini ilave etmiş ve üretim bandını genişletmiştir.

kapı çeşitleri, akustik panel

Bununla beraber, Altınbölme; kapı çeşitleri, akustik panel, ofis mobilyası ve butik ahşap imalatlarında vazgeçilmez tercih olmaya devam etmektedir.

hakkimizda-altinbolme

Altınbölme, kalitesini tecrübeyle sabitleyerek sürekli iyileştirildiği sistemleri ve “Aranıza Duvar Örmeyin” sloganı ile çıktığı yolda; projelerinizi yenilikçi tasarımlar ve hızlı uygulama yöntemleri ile geleceğin mimarisine taşır. Altınbölme; kalite, fonksiyonellik, hayal gücü ve rekabetçilik kavramları eşliğinde ülke çapında geldiği noktaya ilave olarak, Ankara ofisinin yanı sıra Tahran (İran) merkez ofisi ile de Ortadoğu’nun önemli projelerine imza atmaya devam etmektedir.