Vizyonumuz

33 yıllık hizmet tecrübemiz eşliğinde, çağdaş ve estetik tasarımlarımız, yeni nesil inovatif projelerimiz ve kusursuz uygulama tekniklerimiz ile sektörün lider distribütörleri arasındaki konumumuzu her geçen gün yükseltmek ve küresel çapta kaliteli bir kimliğe sahip olmak en büyük gayemizdir.

Miras edindiğimiz güvenilirlik ve deneyimlerimizin verdiği güçle; yenilikçi, yaratıcı ve modern iç mekân tasarımlarımızın proje ve uygulamalarını sektörün getirdiği dinamiğe uyum sağlayacak seviyeye çıkarmak, farklı bakış açılarına sahip özel tasarımlara cevap verebilmek ve mutlu yaşam alanlarında imzası olan bir marka olabilmek vizyonuyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemenin gururunu yaşıyoruz.

Yeniliğe ve değişime açık firma profilimiz, kültürümüz ve değerlerimizle harmanlayarak modernize ettiğimiz hizmetlerimiz ve birlikten doğacak güce inanan takım ruhumuzla adımızı ülke sınırları dışına taşıyacak projelerde yer almak için çalışıyoruz.

Kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu hizmet ve AR-GE çalışmalarımızla, sektörün değişim hızını yakından takip ederek daima mevcut durumları geliştirecek, güncelleyecek ve hep daha iyisini üretecek projeler üzerinde çalışarak Altınbölme ismini mekanların şıklığında yaşatmak adına sağlam adımlar atıyoruz.

 

Misyonumuz

İzlediğimiz çağdaş, modern, estetik ve ekonomik hizmet politikamız ile 1988 yılından beri sektörün beklentilerini karşılıyor, kişiye özel tasarım ve üretimlerimizle mekanları göz alıcı ve ergonomik bölümlere kavuşturuyoruz.

Her beklentiye ve zevke hitap edecek çözümler üretmek, sektörün getirdiği yenilikleri takip ederek çalışmalarımıza yön vermek ve içinde huzurun hüküm sürdüğü kullanışlı iş ve yaşam alanları meydana getirmek en büyük misyonumuzdur.

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve sektörün ihtiyaçlarına ayak uyduracak projeler tasarlamak, kusursuz üretim ve uygulamalara imza atmak, daima yeniliğin öncüsü olan lider bir marka olmak, modern ve yaşanabilir alanlar yaratmak, her faaliyetimizde adımızı ve konumumuzu en yükseğe taşımak amacıyla bu sektörde var olmayı hedefliyoruz.

Ekip çalışmasının gücünden ilham alarak, kaliteli işler ortaya koymak, kurumsal sorumluluğumuzun bilinciyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler yürütmek, değişime ve gelişime açık firma profilimiz ile daima yüksek standartlarda üretimler gerçekleştirmek için çalışıyor, dünya pazarında kabul görmek adına gerekli bütün adımları titizlikle atıyoruz.