Lüks Mobilya

Çalışma yaşantısını tekdüze ve renksiz bir biçimde yorumlayan sıkıcı bakış açılarına karşı; Altınbölme’nin yaratıcı, motivatif ve renkli bir form yaratma arayışıyla başladı herşey.

Mobilyalarımızın formları, onları mekanlarında misafir eden sizler kadar coşkulu olmalıydı. Sanat, renkler, heyecan ve tutku yaşamda insanlara motivasyon sağlıyorsa, çalışma alanlarımızda da bizi mutlu etmeli ve daha verimli kılacak biçimde yorumlanmalıydı. Altınbölme felsefesi bu arayışın ürünü olarak ortaya çıktı. Bu sayfalarda gördüğünüz harika tasarım mobilyalarda gizlenen motivatif sanat, yaratıcı ve enerji dolu ruhunuzu ortaya çıkarmayı hedefliyor.

“To review the working life of the drab and boring colorless Altınbölme viewpoints against the creative, everything started in pursuit of creating a form motivatif and colorful. The people who should have been so enthusiastic visitors places them in our furniture forms. Art, colors, people, life, motivation, enthusiasm and passion satisfies, fields of study and more efficient manner that makes us happy yorumlanmalıydı should. tHere are the product of this search Altınbölme philosophy. Great design furniture you see on these pages hidden motivatif art, creative and full of energy aims to reveal your soul.

Tasarım sürecinde Bauhaus akımının “less is more” mottosunu ve Uzakdoğu’nun geleneksel dinginliği ve sadeliğini ön planda tutarak, güncel bir tasarım çizgisi yakalanması hedeflenmiştir. Bu hedefe ulaşmak üzere özellikle masanın formu üzerinde yoğunlaşılmış, detaylardan uzak, adeta havada uçan bir masa tablası, kübik etajerler ve yaygın bir dağılım ile istenen yalınlık sağlanmıştır…”
Çalışma alanınız, kentin kendine has yapısının içinde yükselen bir statü simgesi olup gücünüzü ve sizi yansıtabilir. Felsefeyle derinlik kazanmış bir bakış açısına sahip olan Altınbölme, bu dönüşümü sağlamak için üretilip, her çalışma alanı ve ofis için tam uyumlu bir dokuyla donatıldı.

Mobilyanın her yerinde göze çarpan geometrik kıvrımlar ve parça bütün harmonisi sizi ağırlamak için hazır! Çalışma alanınız, kentin kendine has yapısının içinde yükselen bir statü simgesi olup gücünüzü ve sizi yansıtabilir. Felsefeyle derinlik kazanmış bir bakış açısına sahip olan SIDE, bu dönüşümü sağlamak için üretilip, her çalışma alanı ve ofis için tam uyumlu bir dokuyla donatıldı. Mobilyanın her yerinde göze çarpan geometrik kıvrımlar ve parça bütün harmonisi sizi ağırlamak için hazır!

Bireysel ve kolektif çalışma alanlarına en yaratıcı ve en yenilikçi çözümleri sunan Altınbölme, sahip olduğu global vizyon, girişimci ruh ve dinamizm ile geleceğin Laboratuvar Sistemlerini, Ofis Mobilyalarını, Ofis Koltuklarını ve Eğitim Mobilyalarını bugünden tasarlamayı amaçlamaktadır.

İş alanlarındaki en çok kullanılan malzeme olan ahşap, artık modern çizgiler ve sıradışı keşiflerle bir sanat eserine dönüşüyor. Doğanın iş yaşamına son derece büyülü bir biçimde dokunmasının kentli bir ifadesi olarak tasarlandı.

Masa ve donanımındaki organizer unsurlar, işinizi çok kolaylaştıracak incelikler sunuyor İş alanlarındaki en çok kullanılan malzeme olan ahşap, artık modern çizgiler ve sıradışı keşiflerle bir sanat eserine dönüşüyor. Doğanın iş yaşamına son derece büyülü bir biçimde dokunmasının kentli bir ifadesi olarak tasarlandı. Masa ve donanımındaki organizer unsurlar, işinizi çok kolaylaştıracak incelikler sunuyor
Daha yumuşak tonlarda sunulan bu vizyonda ise Sanatçı naifliğiyle üretilen dokunuşlar, mobilyanın her köşesinden seziliyor. Ahşabın özel tonu alt etajerle her türlü aksesuar ve koltuğa rengi ve dokusuyla kucak açıyor.

Laboratuvar Sistemleri, Ofis Mobilyaları, Ofis Koltukları ve Eğitim Mobilyaları, Özel Proje Geliştirme sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.