Tasarımlarımız, müşterilerimizin gereksinimlerine dahil edebileceğimiz veya ayrı bir tedarik ve kurulum hizmeti olarak sunabileceğimiz çok çeşitli ses yalıtımı, ses emilimi, ses difüzyonu ve akustik ürünler sunuyoruz.

Ses maskeleme veya akustik ürünlerimiz, tavan ve duvarlar için akustik paneller, panel perde sistemleri, kalıplanmış, dokulu köpük tabakalar, piramit kabartma köpük levhalar, özel püskürtme, gizli yastıklar ve yüksek yoğunluklu levha malzemelerden oluşmaktadır.

Ofiste Akustik Paneller

Birçoğumuz daha verimli İşbirliği ve fikir paylaşımı için tasarlanmış modern açık plan ofislerde çalışıyoruz. Bu tür çalışma ortamları üretkenliği arttırır, ancak odaklanma ve sessizliğin önemli olduğu durumlarda vardır.

Büyük bir ofiste konuşurken, sesin duvardan ve diğer ofis eşyalarından yansıması, konuşan kişinin kendi sesinin yankısını duyması konsantrasyonu ve odaklanmayı zorlaştırabilir. Konuşan kişi sayısı arttıkça akustik olmayan ortamda kötü bir arka plan gürültü seviyesi yaratır. Akustik paneller tam da bbu işe yarar. Akustik paneller sesin yankılanmasını önler. Ses sert yüzeylerden yansıdığında akustik panellerimiz tarafından emilir.

Akustik panel yelpazemiz çok farklı şekil ve renklerdedir. Panellerimizin ofis ortamınızla kusursuz bir şekilde uyumunu sağlamak ve çalışma ortamının bir parçası haline gelmesini sağlamak için çok sayıda tasarım seçeneği vardır. Markanızı yansıtmasını sağlamak için panellerimize resimler, logolar ve desenler basabiliriz.

Bir çalışma ofisinde sesi azaltmak için en iyi yöntem akustik panellerin kullanılmasıdır. Ofislerdeki akustik paneller, arka plandaki gürültüyü etkili bir şekilde azaltır; kişilerin gürültü olmadan iletişim kurmasına ve daha konforlu bir ofis alanında çalışmasına olanak tanır.