Altınbölme Odaklanma Alanları

Kapalı ve Açık Focus Room

Odaklanma alanlarının açık ofis düzenini destekler. Yeni bir ofis alanı kurarken, başarılı Focus Room bölmeler tasarlamak için kapalı ve açık olmak üzere iki farklı planlama yöntemimiz vardır.

Açık ofislerin verimliliği artırdığı bilinmektedir, ancak bazı iş kolları ve departmanlar daha iyi odaklanmak için sessizliğe ihtiyaç duyabilirler.

Focus Room, açık plan düzenini benimseyerek doğal ışığı en üst seviyeye çıkarmayı, çalışma ortamı, personel ve departman esnekliğini artırmayı amaçlar. Genişletilebilir toplantı salonundan, sessiz kabin oturma alanlarına kadar çeşitli toplantı stillerini kolaylaştırmak için bölme kombinasyonlarından oluşur.

açık focus room

 

FOCUS ROOM 1

Açık Focus Room tasarımları, mekan ve personel esnekliğini teşvik etmek, departman engellerini kaldırmak, bireyin değerini yansıtan ve iletişimi teşvik eden verimli bir iş yeri oluşturmak için tasarlandı.

kapalı focus room

 

FOCUS ROOM 2

Kapalı Focus Room, personel, özel tasarlanmış bir masa, odak kabini veya iş faaliyetlerini destekleyebilecek ve talepleri seçebilecekleri bir bölmedir. Odak grupları, atölye çalışmaları ve fonksiyonel brifing faaliyetleri ve özel ekiplere özel tasarımlar.

Islak Hacim Sistemleri

WC Cubicle Toilet Sistemleri

Islak Hacim Sistemleri

Tezgah Sistemleri

Islak Hacim Sistemleri

Soyunma Dolapları

Islak Hacim Sistemleri

Pisuvar Bölücü Sistemler

Focus Room

Bölme Sistemlerinde Focus Room Tasarımı Nedir?

Focus Room, açık ofis alanları, kafeteryalar, lobiler gibi gürültü oluşabilecek ortamlarda belirli çalışma veya görüşma alanlarından ayrı tutulduğu ve ayrıştırıldığı bir bölgeleme modelidir.

Projeniz mi var?

Projenizi nasıl gerçekleştirebileceğimizi konuşmak için bizimle iletişime geçin.