KatalogBayilikTeklif Al

Kasalı Kapılar

ALNODOOR KAPI SİSTEMLERİ

Kasalı Kapılar

Çift camlı çerçevenin içerisine manuel ya da elektrikli kumandalı jaluzi yerleştirilebilir.Alnoplan D100, ofislere ince ve şık bir çerçeve sunmaktadır. Cam cama profil birleşimlerindeve cam kapı birleşimlerinde kullanılan klipsli çelik dikmeli birleşimler rijit bir çerçeveoluşturmakta ve yüksek ses yalıtımı sağlamaktadır.

Hastane, otel, okul, konferans salonu ve ofisler için kullanım yerleri ve amaçlarınauygun olarak; melamin, laminat, MDFLAM, doğal ahşap, lake veya kompakt malzemeden imaledilirler.

Ahşap / alüminyum kasalı ve pervazsız olarak imal edilebilen kapılarımız kullanım yerinebağlı olarak, yangın dayanımlı (30’, 60’, 120’) ve ses izolasyonlu (30 db, 42 db,60 db) olarak imal edilebilmektedir.  

Alüminyum Kapılar

Oldukça geniş bir uygulama alanına sahip, dünyanın en eski madenlerinden biri olanalüminyum, kolay uygulanabilir özelliği ile iç ve dış mekan kapı ve pencere çözümleriiçin öncelikle tercih edilmektedir.

Alüminyum Kapı olarak iç ve dış mekan da korozyon ve olumsuz hava koşullarına dayanıklıile tercih edilmektedir.

Katlanır Alüminyum Kapı, Sürgülü Alüminyum Kapı, Döner Alüminyum Kapı çeşitli şekillerde,tek kanat ve çift kanat olarak imal edilirler.

Boyut ve model sınırlandırması olmayan, uygulanacağı alanın mimarisine göre istenilenölçülerde tasarlanarak üretim ve montajı yapılabilen bu ürün ekonomik ve ergonomikyapısı ile projelere değer katmaktadır.

Bina giriş kapısı, yangın kapısı ve iç mekanların herhangi bir bölümünün kapısı olaraktasarlanabilen alüminyum bir o kadar da dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile, geçmişteolduğu gibi bugün de önde gelen kapı malzeme seçenekleri arasında yer almaktadır.

Projem Var
İsim Soyisim
Telefon +90
E Posta