KatalogBayilikTeklif Al

Kalite Politikamız

Firmamız, genç ve dinamik kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Standart ve sürekli bir kalite anlayışına sahip olan firmamızın; alınan ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim, TS EN 123 ve Marka Tescil sertifikaları ile hizmet ve servis kalitesi tescil edilmiştir. Hizmetlerimiz, her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve güven ilkeleri temel alınarak sunulmaktadır.

Müşterilerimizin bizlere duyduğu güvene layık olabilmek şirketimizin temel politikasıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti, şirketimizin başarısını belirlemekte ve bizlerin gurur kaynağı olmaktadır. Her zaman beklenilenden daha fazlasını sunmak, hep bir adım ileride olmak, bizi diğer firmalardan ayırmakta olup; standartları ve beklentileri aşarak sektördeki liderlik konumumuzu sürekli pekiştirmek de en önemli ilkemizdir.

İlk Yayın: 04.08.2012, Revizyon: 01.03.2019

Kalite Politikası

Büro mobilyası ve ofis bölme sistemleri imalatı ve satışı alanlarında faaliyet gösteren firmamız, politikasını belirlerken kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda hareket etmiştir.

  • Deneyimli personelimiz aracılığıyla, müşterilerine kaliteli ürünü tam zamanında teslim etmek ve satış sonrası hizmette de devam eden sürekli kalite anlayışı ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak
  • Sektörel bazda, üretim teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek yeni tasarımlarla kendi markamızı oluşturmak
  • Müşteri nezdinde güvenilir, çalışmalarında istikrarlı ve kendini yenileyen bir firma olarak ilk tercih olmak
  • Hedeflere ulaşmak için kalite yönetim sistemimizin kurallarına uymak ve sistemimizi sürekli iyileştirmek
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki uygulanabilir şartları yerine getirmek ve sistemini sürekli olarak iyileştirmek.